Maszyny budowlane – nowe

JAKO NAJWIĘKSZY PRODUCENT MASZYN BUDOWLANYCH W POLSCE I LICZĄCY SIĘ W ŚWIECIE, MAMY PRZYJEMNOŚĆ PRZEDSTAWIĆ OFERTĘ W ZAKRESIE:

Sprzedaży fabrycznie nowych maszyn budowlanych takich jak:
– Ładowarki kołowe o masie własnej od 20 000 kg, do 40 000 kg, mocach silników w przedziale 227 KM – 427 KM, oraz pojemnościach łyżek od 2,6 m3 do 11,5 m3
– Spycharki gąsienicowe o masie eksploatacyjnej od 8 400 kg do 60 000 kg, mocach silników od 78 KM – 515 KM. Oferujemy nasze maszyny z różnorodnymi konfiguracjami lemiesza np. wklęsły, półwklęsły, 6-położeniowy, do węgla itp. Spycharki HSW posiadają możliwość doboru odpowiedniej konfiguracji zrywaka, szerokości płyt gąsienicowych a w przypadku większych maszyn również długości ramy trakcyjnej czy poszerzonego rozstawu gąsienic. Parametry te ustalane są według indywidualnych potrzeb Klientów.
– Koparko-ładowarka – masa eksploatacyjna 8 500 kg, moc silnika 99 KM z napędem 4×4. Maszyna ta może pracować zarówno jako spychacz, ładowarka, koparka, odśnieżarka, zamiatarka, młot wyburzeniowy, wiertnica, workownica czy nawet frezarka do asfaltu. Szybkozłącze na układzie ładowarkowym i koparkowym maszyny umożliwia błyskawiczną wymianę osprzętu, co czyni ją najbardziej uniwersalną maszyną na placu budowy.
– Kompaktory kołowe i gąsienicowe – o mocach silników od 190 KM do 330 KM. Są to specjalistyczne maszyny przeznaczone do pracy na składowiskach odpadów przy jednoczesnym zagęszczaniu materiału odpadowego.
Układarki rur – o mocy silnika 188 KM oraz 310 KM i udźwigu maksymalnym odpowiednio 33 300 kg oraz 71 000 kg.

OFERUJEMY PROFESJONALNY SERWIS: GWARANCYJNY I POGWARANCYJNE ORAZ ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE DO NASZYCH MASZYN.

Oferujemy sprzedaż części zamiennych: oryginalne części zamiennych do maszyn HSW.

Jesteśmy największym producentem maszyn budowlanych w Polsce, posiadającym własne Biuro konstrukcyjne. Mamy zatem możliwość dostosowania każdej naszej maszyny do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Naszym atutem jest również dbałość o wysoką jakość produktu dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata przy produkcji maszyn do największych kopalń w Polsce i za granicą, gdzie maszyny produkowane w Stalowej Woli znane są pod marką DRESSTA. Zdobywane latami doświadczenie w produkcji maszyn „od podstaw” pozwoliło stworzyć takie rozwiązania, dzięki którym śmiało polecamy nasze maszyny wszędzie tam, gdzie panują najcięższe warunki pracy i przede wszystkim ceniona jest niezawodność maszyn.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Zapytaj o szczegóły:
Andrzej Bernat

zadzwoń:
+ 48 604 48 31 13

lub napisz e-mail:
a.bernat@abgama.pl